Kalendář 2023 - Hultschiner Soldaten

Dvanáct příběhů mužů z našeho regionu, kteří během 2. světové války oblékli německou uniformu a byli vrženi do víru nejničivějšího konfliktu v lidských dějinách. 

Vyprodáno
Kód: 84
180 Kč
Kategorie: Hultschiner Soldaten
Hmotnost: 0.1 kg
#sizes_table#: hidden
  • Nástěnný kalendář ve formátu A4
  • Tisk na křídovém papíru - matný - 170g

 

Po roční pauze máme opět tu čest vám představit nový kalendář „Hultschiner Soldaten“

Naším cílem je uctít památku všech válečných veteránu bez ohledu na národnost, konflikt nebo dobu.

Cílem autorů kalendáře není v žádném případě oslava války, nýbrž má sloužit jako vzpomínka na mnohdy tragické osudy lidí z našeho regionu.

Touto tvorbou si klademe za cíl vzbudit zájem všech generací lidí na Hlučínsku, kterým není osud jejich předků, ať padlých nebo mezitím zemřelých, lhostejný.

Každý kdo se nás rozhodne koupí kalendáře podpořit, přispěje k pokrytí neustálých nákladů spojených s bádáním po ztracené historii našeho regionu.


Dovolujeme si upozornit že Tento kalendář neslouží a nemá sloužit k podněcování nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků. Rovněž neslouží a nemá sloužit k hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob a neoslavuje násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci. Autoři se distancují od jakýchkoliv protiprávních jednání jednotlivců nebo skupin.

 

Zpět do obchodu